Сьогодні відзначають Міжнародний день Благодійності.
Це можливість нагадати про важливість самого факту «благодійності» та про тих, хто займається цією справою та змінює світ на краще.
Благодійність – це безкорисливе надання допомоги тим, хто її потребує. Зараз це вже відоме і зрозуміле поняття. Переводячи гроші на рахунок, купуючи каву, або продукти у супермаркеті, гуляючи парком та їдучи транспортом нас зазивають до доброчинності – внесками, участю в благодійних акціях та вступаючи в ряди волонтерів.
Колись таку допомогу надавали лише монастирі - прихисток та шмат хліба тим, хто хоче змінити своє життя. Але, наприклад, католицька монахиня, Мати Тереза, вийшла за межі монастиря. Вона побачила проблему глобальніше і відкрила своє серце до всіх нужденних, щодня годуючи та лікуючи тих, хто опинився просто неба. Тому, саме в роковини її смерті і вирішено було відзначати цей день.
За думкою ООН необхідно постійно повторювати про важливість доброчинності. Такі дії дають надію викорінити проблему бідності, виявити повагу до тих, хто опинився у складних обставинах та налагодити діалог поміж людьми різних культур та релігій.
Людство досягло величезного технологічного прогресу та ООН закликає не забувати про людяність. Дуже важливо підтримувати тих, хто опинився у скруті. Так наше життя набуває сенсу і має майбутнє. Піклування про ближнього та щедрість закладено в кожному з нас і ми стаємо лише багатшими, коли вміємо ділитися.
Комментарии

face
email
comment
Защита от автоматических сообщений
CAPTCHA


keyboard