Пожертвування допоможе створити допоміжні житлові одиниці і служби підтримки в двох регіонах для тисяч членів громади.


З 2016 року компанія «Amazon» робила натуральні та грошові пожертвування своїм неприбутковим партнерам у Сіетлі «Mary’s Place» та «FareStart», включаючи перший у своєму роді сімейний притулок в будівлі Amazon для «Mary’s Place», офіс та приміщення ресторану для програми «FareStart» для бездомних і тих, хто живе в бідності. Сукупна вартість цих пожертвувань, включаючи річну оренду, становить понад 130 мільйонів доларів США, один «Mary’s Place» отримає 100 мільйонів доларів у натуральній та грошовій формі за наступні 10 років.


Зараз же у «Amazon» оголосили про початкове пожертвування у розмірі 8 мільйонів доларів для Плімут Хаус і Фонду громади Арлінгтона, які базуються в двох регіонах штаб-квартири компанії – Сіетлі та Арлінгтоні, штат Вірджинія. Ці пожертвування допоможуть неприбутковим організаціям у їхніх місіях – покращити якість життя найбільш вразливих прошарків населення, шляхом збільшення доступу до додаткових житлових приміщень для сімей, ветеранів та самотніх бездомних. 


«З 2000 року округ Арлінгтона втратив майже 90% свого ринку доступного житла. Пожертвування від «Amazon» є значним капіталовкладенням в нашу громаду і підтримає таке важливе питання – доступність житла. Наші ветерани і працюючі сім’ї заслуговують відповідного рівня життя, який є здоровим, безпечним і створює живу громаду. Це пожертвування – великий вклад у розпочату справу.», - Дженніфер Оуенс, Президент та Генеральний Директор Фонду громади Арлінгтона.


«Бездомність і доступне житло є реальними проблемами в Сіетлі і регіоні Вашингтону, округ Колумбія, як сусіди цих країн, ми внесли пожертвування в Плімут Хаус і Фонд громади Арлінгтона, тому що бачимо їх роботу і прогрес у забезпеченості стабільного житла і допомоги сім’ям в підвищенні якості життя. Ми вважаємо, що це пожертвування зможе допомогти в наданні додаткового житла і послуг підтримки для наших сусідів, які цього потребують. Крім того, разом з нашими співробітниками, ми зробимо пожертвування неприбутковим організаціям, розташованим в штаті Вашингтон, Вашингтоні, окрузі Колумбія, Меріленді і Вірджинії, чиї місії підтримують доступне житло і бездомних.», - Джей Карні, старший віце-президент з глобальних корпоративних зв’язків в «Amazon».


Плімут Хаус надає постійне житло одиноким бездомним чоловікам і жінкам, тим, хто спить на вулицях і в автомобілях, маючи значні фізичні або поведінкові захворювання. Пожертвування від «Amazon» в розмірі 5 млн. дол. США на користь Плімут Хаус допоможе забезпечити значну підтримку організації, яка об'єднує постійні будинки з послугами для допомоги людям із фізичними вадами, розладами у психічному здоров'ї або хімічною залежністю, допомагаючи запобігти повторній появі бездомних на вулиці. Плімут обслуговує понад 1000 колишніх безпритульних мешканців Сіетла щороку в 14 місцевих багатоквартирних будинках.


Фонд громади Арлінгтона був створений в 1991 році, щоб служити постійною платформою, створеною на основі дарів і благодійних спадщин окремих осіб, сімей і підприємств для поліпшення ситуації в окрузі Арлінгтон. Як грантодавець, організатор і спонсор спеціальних ініціатив, Фонд громади прагне зміцнювати місцеві некомерційні організації, сприяти кращому розумінню потреб арлінгтонців, вирішувати нагальні проблеми нашого часу. Основними напрямками діяльності є профілактика бездомності, освіта, мистецтво, молодь і сім’ї в кризових ситуаціях.


Про Amazon в суспільстві


«Amazon» прагне допомогти всім дітям і молодим людям, особливо із малозабезпечених спільнот, мати ресурси і навички, необхідні для побудови свого успішного майбутнього. «Amazon» фокусується на створенні довгострокових, інноваційних та високоефективних програм, які використовують унікальні активи і культуру компанії. Ініціативи включають «Amazon Future Engineer», призначеного для того, щоб кожен рік надихати і спонукати 10 мільйонів дітей і молодих людей із малозабезпечених спільнот отримати освіту в області комп'ютерних наук, а також підтримати програми, які працюють над насущними потребами, включаючи боротьбу з голодом у дитинстві, надаючи доступ до мільйонів сніданків через загальнонаціональну програму «Rise and Smile», спрямовану на подолання безпритульності серед сімей, через пожертвування та житло в притулку для бездомних у штаб-квартирі в Сієтлі, а також глобальні зусилля з надання допомоги людям, які потребують допомоги після стихійних лих.


Матеріали взяті із сайту https://www.businesswire.com
Комментарии

face
email
comment
Защита от автоматических сообщений
CAPTCHA


keyboard