Тема бездомності виходить на передній план у Організації Об'єднаних Націй, багато в чому завдяки роботі Інситуту глобальної бездомності Деполя і його партнерів, які виступають за те, щоб ООН зайнялася вирішенням цієї проблеми більш помітним чином. 22 лютого Інститут глобальної бездомності та партнери досягли великої перемоги, коли Комісія ООН із соціального розвитку оголосила, що "доступне житло, соціальний захист бездомних та вирішення проблеми бездомності" буде пріоритетною темою на її засіданнях у 2020 році.

«Ми можемо зіграти унікальну роль, використовуючи наші дані і дослідження, а також багатий досвід наших партнерів», - каже Лідія Стазі, виконавчий директор Інституту глобальної бездомності. «Ми докладемо всіх зусиль, щоб зробити цей рік найбільш значущим».

Офіційно її називають Робочою групою ООН НГО для припинення безпритульності. Інститут глобальної бездомності підтримав групу, надавши матеріали, які переконали членів ООН включити вуличну безпритульність в глобальні дебати, розглянути житло як основну людську потребу і досліджувати проблеми, пов'язані з вуличною безпритульністю, для вирішення інших завдань ООН, в тому числі Нової програми розвитку міст до 2030 року.

Зусилля, спрямовані на те, щоб покінчити з бездомністю, також є пріоритетом для Вікентійської сім'ї і тісно пов'язані з цінностями Вікентія Де Поля. «Св. Вікентій одного разу сказав: «Твій біль - це мій біль», - говорить Гільєрмо Кампузано, представник конгрегації неурядових організацій ООН і лідер робочої групи. «Ми всі разом у життєвому шляху. Існує надзвичайна біль, пов'язана з бездомністю; і є надзвичайна радість і потенціал - як для окремої людини, так і для спільноти цього індивідуума - в її вирішенні».

Кампузано хвалить Інститут глобальної бездомності, як «центральну точку зв'язку для багатьох глобальних НГО, місце, до якого вони звертаються за інформацією, посиланнями і зв'язками для своєї пропаганди». Велика частина зусиль, що будуть вживатися ООН в майбутньому, буде полягати у формуванні політичної волі для вимірювання проблеми, пояснює Марк МакГріві, співзасновник Інституту глобальної бездомності і виконавчий директор групи Depaul International.

«Якщо ми хочемо покінчити з безпритульністю в глобальному масштабі, нам потрібні точні дані, які покажуть нам нам наскільки великою є проблема і чому вона виникає та дозволить виокремити критерій вимірювання того, що працює, а що ні", - каже МакГріві. «Рішення ООН зосередити увагу на бездомності в 2020 році є чудовою нагодою для впровадження цієї глобальної системи збору даних».
Інформація взята із сайту www.depaul.eduКомментарии

face
email
comment
Защита от автоматических сообщений
CAPTCHA


keyboard