Дослідження: 1 із 10 британців вважає, що бездомним не можна допомогти

Організація End Youth Homelessness опублікувала нові результати дослідження. Схожі дослідження підкреслюють важливість підтримки місцевих благодійних організацій, які займаються питанням бездомності серед молоді та надання молодим людям підтримки, необхідної для вирішення проблеми бездомності.


У звіті говориться про відношення країни до допомоги бездомним і показано, що для вирішення цієї проблеми ще багато потрібно зробити. Не дивлячись на те, що кожний п'ятий опитаний (18%) говорить, що дає дрібні гроші бездомним людям, при цьому третя частина британців заявляє, що вони скептично відносяться до пожертв для бездомних, тому що вони не знають, як будуть використовуватися їх гроші.

Один із 10 (13%) опитаних визнає, що негативно відноситься до бездомних, коли бачить їх на вулиці, а 16% при цьому уникають зорового контакту з бездомними, ігнорують або обходять їх стороною.

Майже п'ята частина опитаних (19%) заявили, що поняття не мають, що робити щоб допомогти бездомним, яких вони бачать і 13% не дають гроші бездомним, оскільки вони вважають, що є щось більш цінне, що вони можуть дати, але при цьому не знають, що конкретно можуть запропонувати.

Майже 45% відмічають, що вони жертвували бездомним побутові речі, одяг або меблі і 19% заявили, що зволіють купити бездомним їжу або чай, а ніж даватимуть їм безпосередньо гроші.

Більше половини британців (53%) жертвували гроші на благодійність, і один із 10 (12%) приймав участь у благодійних акціях у якості волонтерів. І четверта частина респондентів зізнались, що вони відчувають почуття провини, проходячи повз бездомного, не запропонувавши йому допомоги.

"У молодих людей попереду все життя, їм просто потрібна можливість змінити своє життя. Нам необхідно уділити молодим людям особливу увагу і вирішити разом з ними проблеми, які привели їх до бездомності. Те, що вони сплять на вулиці - це тільки верхівка айсбергу. Підтримуючи ваші локальні організації, які займаються бездомними людьми, ви зможете допомогти у вирішенні цієї проблеми у довготривалій перспективі" - Нік Коннолі, директор End Youth Homelessness.Матеріали взяті із сайту eyh.org.uk
Комментарии

face
email
comment
Защита от автоматических сообщений
CAPTCHA


keyboard