Київська поліція допомогла більш ніж 200 бездомним 02.09.2015

За два місяці службою було зафіксовано 219 дзвінків від співробітників поліції. У відсотковому співвідношенні це становить 35% від усіх отриманих викликів за цей період. «З появою нової поліції кількість викликів значно збільшилася, - розповідає президент Благодійного Фонду «Соціальне партнерство» Олена Поліщук. - Це спрощує нашу роботу, так як раніше службі доводилося патрулювати місто і розшукувати бездомних, які потребують допомоги. Бували випадки, коли поліція самостійно привозила бездомних в наш Фонд. Від старої міліції жодного дзвінка ми, на жаль, не отримували».


Поліцейський Андрій Весела дізнався про «Службу порятунку» ще під час навчання і зберіг номер у своєму телефонному довіднику. Вперше Андрій зіткнувся зі «Службою порятунку бездомних», коли приїхав на виклик у Дніпровський район. Його викликали місцеві жителі з проханням допомогти бездомному, у якого відмовили ноги. Спочатку поліцейський подзвонив до швидкої допомоги, однак бездомний злякався медиків і відмовився від госпіталізації. Швидка поїхала і тоді Андрій згадав про «Службу порятунку бездомних». Служба оперативно приїхала на виклик і надала бездомному першу медичну допомогу, нагодувала і дала чистий одяг.

«З бездомними ми вирішуємо  питання так само, як і із звичайними людьми, - розповідає поліцейський. -  Коли виникають конфлікти, проводимо з ними роз'яснювальні бесіди, а коли бездомному потрібна медична допомога, то викликаємо швидку або «Службу порятунку бездомних»». «Служба порятунку бездомних» працює з 6 лютого 2015 року та надала допомогу вже понад 1500 тисячі бездомним. Бригада служби надає першу медичну допомогу, а також їжу і одяг для бездомних.

При необхідності перевозить потребуючуго до денного центру для надання більш широкого спектру безкоштовних послуг. Коли ви побачили на вулиці бездомного, якому необхідна допомога, телефонуйте в «Службу порятунку» за номером (067) 911-7-911. Ваш дзвінок врятує життя людині!

Комментарии

face
email
comment
Защита от автоматических сообщений
CAPTCHA


keyboard