Не будьте байдужими до проблем бездомних громадян 14.05.2019

За оцінками експертів кількість безхатченків в Україні зростає. І якщо безпритульних дітей на вулиці все меншає, то дорослих бездомних реєструють все більше, а кошти на боротьбу з проблемою з державного бюджету не виділяють. Чи можна повернути цих людей до нормального життя? І як це зробити?

Міська влада опікується проблемами громадян без постійного місця проживання. У Кривому Розі виключно коштом місцевого бюджету утримується комунальна установа «Будинок нічного перебування» Криворізької міської ради (далі – Будинок), метою якої є надання низки соціально-побутових послуг, в тому числі ночівлі (взимку цілодобово), залежно від індивідуальних потреб безхатченків.

У 2018 році соціальна допомога надана 483 особам у тимчасовому притулку та медичному обстеженні, в тому числі 136 чол., які звільнилися з місць позбавлення волі, 48 особам у працевлаштуванні, 38 особам у призначенні групи інвалідності, 15 особам у влаштуванні до інтернатного закладу, 7 особам у отриманні пенсії, 20 особам у відновленні документів, 191 – особам у тимчасовій реєстрації, інші види допомоги (видача одягу, взуття, талонів на харчування тощо).

За минулий рік за рахунок коштів міського бюджету 101 особі, які перебувають в комунальній установі, видано 1800 талонів на харчування.

Будинок розташований в Покровському районі, за адресою: вул. Сєченова, 50А, зупинка громадського транспорту «Психоневрологічний диспансер», тел. (097)391 44 98.


Зауваження та пропозиції можна надавати за електронною адресою: e-mail:kg.upszn@gmail.com


Контакти департаменту соціальної політики:
Тел. (0564) 74-69-07, 74-72-77

Інформація взята з сайту krmisto.gov.ua
Комментарии

face
email
comment
Защита от автоматических сообщений
CAPTCHA


keyboard