Круглий стіл у м.Одеса 10.04.2019

22 березня у м.Одеса відбувся круглий стіл, організований ВБФ“Деполь Україна” за підтримки Міністерства соціальної політики України, присвячений обміну успішним досвідом роботи з бездомними людьми в регіоні, обговоренню актуальних питань та зміцненню зв’язків між організаціями, які працюють в даному напрямку.


Актуальність проведення круглого столу обумовлена необхідністю удосконалення шляхів допомоги бездомним та боротьби з ростом такого явища не тільки з боку держави, але й об’єднанням зусиль громадських, правозахисних та інших зацікавлених організацій.

У ході круглого столу було обговорено питання:
- вирішення проблем бездомності на державному рівні;
- успішний досвід роботи з бездомним людьми в регіоні;
- особливості роботи з бездомними людьми у місцях відбування покарання та після звільнення;
- взаємодія комунальних закладів та НГО;
проблемні питання у роботі з бездомними людьми.

У роботі круглого столу прийняли участь директор Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Китайська О.П., керівник експертної групи з питань протидії торгівлі людьми, домашньому насильству, гендерної рівності Директорату соціальних послуг та інтеграції Чорній Ю.Б., директор Департаменту соціальної ота сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації Коваленко Л.В., депутат Одеської міської ради VII скликання Куценко І.І. та ще багато представників органів влади та регіонального управління, центрів соціального захисту, міських громадських організацій, а також громадські діячі, правозахисники.


Як це відбувалося можете ознайомитися у нашому фоторепортажі.
Комментарии

face
email
comment
Защита от автоматических сообщений
CAPTCHA


keyboard